W dniu 17 listopada 2018 roku z okazji 20. rocznicy powstania Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM tytuł PRZYJACIEL CHÓRU MIESZANEGO CANTICUM IUBILAEUM otrzymali:

Zbigniew Szubryt

Właściciel Zakładów Masarskich SZUBRYT, sponsor chóru

Marcin Wasilewski–Kruk

nauczyciel emisji głosu

Łukasz Farcinkiewicz

kompozytor, twórca kompozycji dla chóru

Franciszek Natanek

fotograf

Mateusz Franczyk

fotograf

Stefania Kozik

Urodziła się 13 sierpnia 1962 roku w Katowicach. W roku 1989 wraz z mężem i synem wyjechała na stałe do Niemiec, gdzie w roku 2000 ukończyła z wyróżnieniem Prawo Państwowe i Administracyjne w Hamburgu. Od roku 2000 zatrudniona w Gminie Zbiorczej Wathlingen/Niemcy jako urzędnik w dziale do spraw finansowych i rachunkowości. Odpowiedzialna jest również za istniejącą już od 1997 roku współpracę między miastami partnerskimi Wathlingen i Limanowa. Czynnie uczestniczy we współpracy kulturalnej, sportowej i samorządowej pomiędzy obydwoma miastami. Aktywnie włącza się w organizację wymiany grup dzieci i młodzieży. Odznacza się dużą życzliwością i wkładem pracy w propagowanie i umacnianie przyjacielskich kontaktów między mieszkańcami zaprzyjaźnionych gmin. Społecznie poświęca czas dla delegacji oraz grup dzieci i młodzieży z terenu miasta Limanowa przebywających w Wathlingen. Czynnie włącza się w organizację ich pobytu w Wathlingen. Serdecznie podejmuje wszystkie delegacje w swoim domu. Jest tłumaczem, ambasadorem polskości, gościnności i naszej małej ojczyzny Limanowej. Organizuje pomoc materialną i medyczną dla chorych dzieci z Limanowej. W sierpniu 2007 roku, w dowód uznania za wspieranie rzeczowe i finansowe miejskich przedsięwzięć służących promocji i rozwojowi, otrzymała od Rady Miasta Limanowa tytuł "Przyjaciel Miasta Limanowa".

11 grudnia 2011 roku podczas koncertu galowego w Nienhagen uhonorowana tytułem "Przyjaciel Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej", za szczególny wkład w promocję chóru.

Adam Dudek

Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej. Wielki sympatyk Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej.

Za swoją troskę i pomoc finansową na rzecz chóru uhonorowany z okazji 15-lecia chóru w dniu 12 stycznia 2013 r. tytułem „Przyjaciel Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM”.