Przyjaciele Chóru

W dniu 17 listopada 2018 roku z okazji 20. rocznicy powstania Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM tytuł PRZYJACIEL CHÓRU MIESZANEGO CANTICUM IUBILAEUM otrzymali :

- Zbigniew Szubryt - Właściciel Zakładów Masarskich SZUBRYT , sponsor chóru
Zbigniew Szubryt

- Marcin Wasilewski – Kruk – nauczyciel emisji głosu
Marcin Wasilewski – Kruk

- Łukasz Farcinkiewicz – kompozytor, twórca kompozycji dla chóru
Łukasz Farcinkiewicz

- Franciszek Natanek – fotograf
Franciszek Natanek

- Mateusz Franczyk - fotograf
Mateusz Franczyk


Stefania KozikStefania Kozik
urodziła się 13 sierpnia 1962 roku w Katowicach. W roku 1989 wraz z mężem i synem wyjechała na stałe do Niemiec, gdzie w roku 2000 ukończyła z wyróżnieniem Prawo Państwowe i Administracyjne w Hamburgu. Od roku 2000 zatrudniona w Gminie Zbiorczej Wathlingen/Niemcy jako urzędnik w dziale do spraw finansowych i rachunkowości. Odpowiedzialna jest również za istniejącą już od 1997 roku współpracę między miastami partnerskimi Wathlingen i Limanowa. Czynnie uczestniczy we współpracy kulturalnej, sportowej i samorządowej pomiędzy obydwoma miastami. Aktywnie włącza się w organizację wymiany grup dzieci i młodzieży. Odznacza się dużą życzliwością i wkładem pracy w propagowanie i umacnianie przyjacielskich kontaktów między mieszkańcami zaprzyjaźnionych gmin. Społecznie poświęca czas dla delegacji oraz grup dzieci i młodzieży z terenu miasta Limanowa przebywających w Wathlingen. Czynnie włącza się w organizację ich pobytu w Wathlingen. Serdecznie podejmuje wszystkie delegacje w swoim domu. Jest tłumaczem, ambasadorem polskości, gościnności i naszej małej ojczyzny Limanowej. Organizuje pomoc materialną i medyczną dla chorych dzieci z Limanowej. W sierpniu 2007 roku, w dowód uznania za wspieranie rzeczowe i finansowe miejskich przedsięwzięć służących promocji i rozwojowi, otrzymała od Rady Miasta Limanowa tytuł "Przyjaciel Miasta Limanowa".
      11 grudnia 2011 roku podczas koncertu galowego w Nienhagen uhonorowana tytułem "Przyjaciel Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej", za szczególny wkład w promocję chóru.


Adam Dudek – Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej. Wielki sympatyk Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM z Limanowej.
Adam Dudek Adam Dudek
Adam Dudek Za swoją troskę i pomoc finansową na rzecz chóru uhonorowany z okazji 15-lecia chóru w dniu 12 stycznia 2013 r. tytułem „Przyjaciel Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM”.